Marek Jurek w Stalowej Woli

Marek Jurek gościł w Stalowej Woli, gdzie m.in. przedstawił pełnomocników Prawicy Rzeczypospolitej w województwie podkarpackim. Lider Prawicy Rzeczpospolitej, będąc Marszałkiem Sejmu RP, objął honorowym patronatem Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Eutrapelia", odbywający się w tym roku pod hasłem "Ojczyzno moja - Polsko - oto jestem". W środę, 6 czerwca br. Marek Jurek uczestniczył w Koncercie Galowym X Festiwalu.

Sala koncertowa MDK w Stalowej Woli wypełniona była po brzegi. Koncert Galowy festiwalu, organizowanego przez KDK Arka w Racławicach, zgromadził 700 uczniów z kilkudziesięciu szkół ponadgimnazjalnych, którzy przybyli z dyrektorami szkół, wychowawcami i nauczycielami.

Na zakończenie Marek Jurek pogratulował i podziękował organizatorom.

W przerwie odbyła się konferencja prasowa, na której Marek Jurek omówił bieżącą sytuację polityczną i przedstawił pełnomocników Prawicy Rzeczypospolitej. Pełnomocnikiem okręgowym Prawicy Rzeczypospolitej w okręgu rzeszowskim jest poseł Dariusz Kłeczek. Pełnomocnikiem powiatowym w Stalowej Woli jest dr n. med. Tomasz Kulig, w powiatach kolbuszowskim i ropczycko-sędziszowskim jest radny sejmiku wojewódzkiego Bogdan Romaniuk, w powiatach leżajskim i łańcuckim Wanda Rakszawska Stopyra, w powiecie mieleckim Maria Kosowicz-Januszewska, w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim poseł Dariusz Kłeczek.

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania