CBOS: 37% Polaków ufa Markowi Jurkowi

Według majowej edycji przygotowanego przez CBOS* rankingu zaufania do polityków Marek Jurek cieszy się zaufaniem 37% badanych. To znacznie gorszy wynik niż wyniki uzyskane przez Aleksandra Kwaśniewskiego, któremu ufa 58%. Polaków, Zbigniewa Ziobrę (57%) i Zbigniewa Religę (56%). Do nieufności wobec lidera Prawicy Rzeczypospolitej przyznaje się 21% osób. Na szczycie niechlubnego rankingu jest z kolei Roman Giertych z 59% nieufających mu badanych.

Komentując te wyniki poseł Artur Zawisza podkreśli, że były Marszałek Sejmu zajął w rankingu 11 miejsce, a zaufanie do niego w porównaniu z kwietniowym rankingiem wzrosło o 5% pozwalając mu wyprzedzić m.in. premiera Jarosława Kaczyńskiego, któremu ufa 36% Polaków.

* Sondaż na podstawie którego opracowano wyniki badania CBOS przeprowadził w dniach 11-14 maja na 946 dorosłych mieszkańcach Polski.

Odpowiedzi

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.

Dariusz Kłeczek nas cytuje

Miło mi poinformować, że serwis PrawicaRP.info.pl jest cytowany na stronie posła Prawicy Rzeczypospolitej Dariusza Kłeczka. Szkoda, że poseł lub inna osoba tworząca stronę kleczek.pl kopiując żywcem fragment powyższej wiadomości nie podała źródła.
Oto link do skopiowanej wiadomości: http://www.kleczek.pl/index.php?page=show_news&akt_id=560

Przepraszam za brak źródła informacji na mojej stronie

Uprzejmie przepraszam autora strony www.prawicarp.info.pl, za wykorzystanie informacji ze strony www.prawicarp.info.pl bez podania źródła. Ten bardzo poważny błąd, który nie powinien się zdażyć został naprawiony i więcej się już nie powtórzy.
Dariusz Kłeczek

Obrona Giertycha!!!

Uważam, że Roman Giertych wcale nie jest taki zły jak się przywykło mówić. A to, że opinia publiczna ma taki krytyczny stosunek to wina mediów, które krytycznie pokazują osobę pana Romka! Uważam, że popełnił parę błędów, ale to nie znaczy, że jest osobą złą i negatywną!!! Myślę, że powinno dać się temu politykowi szansę bo jego wyznawane wartości mogą przyczynić się tylko do dobrego.
Ł.J

Obrona Giertycha c.d

Zgadzam się z tym, co napisał Ł.J niechęć do ministra Giertycha jest spowodowana falą kłamliwych oszczerstw, jakie pod jego adresem kierują media. Nie jest im na rękę to, co robi pan minister. Taki sam stosunek mają środowiska lewicowe. Ale z tego wniosek, że uczciwy człowiek zawsze musi być krytykowany przez nieuczciwych ludzi.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania