Pięćdziesiąte urodziny Dariusza Kłeczka

Dziś, czyli 20 czerwca 2007 roku, jeden z członków założycieli Prawicy Rzeczypospolitej - Dariusz Kłeczek kończy 50 lat. Pragnę więc z tej okazji złożyć serdeczne życzenia osobie, którą Wikipedia przedstawia jako polskiego lekarza, polityka, działacza społecznego, związkowego i samorządowego, senatora i posła. Zapraszam do przyłączenia się do życzeń.

Dariusz Antoni Kłeczek przyszedł na świat 20 czerwca 1957 w Jedlni-Letnisko (miejscowość w województwie mazowieckim niedaleko Radomia), lecz swoje dorosłe życie związał z Podkarpaciem, skąd wywodził się jego ojciec. Mieszkając w Jarocinie k. Niska. pracował jako lekarz w tamtejszym gminnym ośrodku zdrowia, a następnie na oddziale dziecięcym szpitala w Nisku. Od 1989 mieszka w Tarnobrzegu i pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. Ma żonę Barbarę i 3 córki.

Raz jeszcze składam w swoim imieniu najlepsze życzenia i zachęcam osoby odwiedzające stronę uczynienia tego również poprzez dodanie odpowiedzi w tym temacie. Zapewniam, że poseł Kłeczek odwiedza ten serwis i złożone życzenia na pewno dotrą do niego.

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania