Lucyna Wiśniewska

Wiśniewska: zła wycena świadczeń to przyczyna problemów

Należący do Prawicy Rzeczypospolitej lekarze: Lucyna Wiśniewska i Dariusz Kłeczek przedstawili dziś w Sejmie pomysły swojej partii na rozwiązanie problemów służby zdrowia. Wśród postulatów pojawiły się dotyczące służby zdrowia postulaty Prawicy Rzeczypospolitej zgłaszane już na początku czerwca.

Główne propozycje partii Marka Jurka to:

Wiśniewska: rok 2008 - Rokiem Rodziny

23 maja 2007 roku posłanka Lucyna Wiśniewska wystąpiła w Sejmie z oświadczeniem, w którym zaprezentowała posłom informację dotyczącą IV Światowego Kongresu Rodzin, który w dniach 11-13 maja odbył się w Warszawie. Przedstawicielka Prawicy Rzeczypospolitej zacytowała posłom treść dokumentu końcowego Kongresu - Deklaracji Warszawskiej - oraz w imieniu koła PR zapowiedziała zgłoszenie wniosku o ogłoszenie roku 2008 Rokiem Rodziny.

Pełen tekst oświadczenia:

Wiśniewska nie strajkuje

Lucyna Wiśniewska z zawodu jest lekarzem i obowiązki posła godzi z przyjmowaniem pacjentów w przychodni neurologicznej radomskiego szpitala na Józefowie. Posłanka Prawicy Rzeczypospolitej naraziła się ostatnio kolegom ze szpitala, gdyż jako jedyna przyjmowała pacjentów pomimo trwającego strajku.

Lucyna Wiśniewska pełnomocnikiem na południowe Mazowsze

Podczas środowej wizyty w Radomiu Marek Jurek poinformował, że pełnomocnikiem Prawicy Rzeczypospolitej na południu Mazowsza będzie posłanka Lucyna Wiśniewska. W Radomiu lider Prawicy RP wziął udział w dwóch konferencjach prasowych przedstawiając m.in. logo partii oraz zabierając głos na temat "Życie ludzkie najwyższą wartością".

Powstało Koło Poselskie Prawicy Rzeczypospolitej

Sześciu byłych posłów Prawa i Sprawiedliwości utworzyło dziś (27 kwietnia 2007) Koło Poselskie Prawica Rzeczypospolitej. W jego skład weszli: Małgorzata Bartyzel, Marek Jurek, Dariusz Kłeczek, Marian Piłka, Lucyna Wiśniewska i Artur Zawisza.

Subskrybuj zawartość