Podkarpackie: Kłeczek w Tarnobrzegu, Rzeszów bez pełnomocnika

Dariusz Kłeczek jest liderem Prawicy Rzeczypospolitej na Podkarpaciu i pełnomocnikiem partii w powiecie tarnobrzeskim. Terenowe struktury w województwie tworzą głównie byli działacze PiS i LPR, zaś w stolicy województwa - Rzeszowie - ciągle nie ma osoby, która zajęłaby się organizowaniem partii. Zdaniem Kłeczka w regionie jest już 300 osób gotowych dołączyć do Marka Jurka i jego Prawicy RP.

W wielu powiatach pełnomocnicy rozpoczęli już działalność. Radny sejmiku podkarpackiego - Bogdan Romaniuk - przyjął zadanie tworzenia partii w powiecie kolbuszowskim pomimo tego, iż nie zamierza występować z klubu Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku. W powiecie leżajskim pełnomocnikiem jest Wanda Rakszawska-Stopyra, zaś w przeworskim - Jarosław Śliwiński. Wkrótce rozpoczną się "delikatne rozmowy" w stolicy województwa - Rzeszowie oraz negocjacje na temat wstąpienia do Prawicy Rzeczypospolitej z niektórymi podkarpackimi posłami PiS.

Źródło: gazeta.pl

Odpowiedzi

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.

Pełnomocnicy w Bieszczadach

Czy są już wybrani pełnomocnicy dla powiatów leskiego, sanockiego, bieszczadzkiego? Chciałbym się z nimi skontaktować. Pozdrawiam Zbyszek

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania