Fakt: Najlepszy prezent komunijny dla córki Zawiszy

Reporter dziennika "Fakt" był obecny na uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez córkę Artura Zawiszy Magdalenę Marię. Uroczystość odbyła się w kościele św. Benona prowadzonym przez redemptorystów na Nowym Mieście w Warszawie, zaś dziewczynka miała na sobie wianek z żywych kwiatów i skromną białą sukienkę - pisze "Fakt".

Kościół św. Benona jest, według gazety, punktem spotkań konserwatywnych polityków, w których uczestniczą m.in. Artur Zawisza oraz lider Prawicy Rzeczypospolitej - Marek Jurek. Miejsce zagościło także w życiorysie małej Magdaleny, która "Chodzi do pierwszej klasy ale - jak wyjaśnia jej tata - jest już wystarczająco dojrzała". Mszę odprawiano po łacinie. "Chcieliśmy, żeby córa dobrze zapamiętała to wyjątkowe wydarzenie" - powiedział poseł.

Rodzice umówili się z córką, iż prezent kupią jej, gdy będzie już wiedziała, co chce otrzymać. Najlepszym prezentem komunijnym jest chyba jednak zastąpienie Artura Zawiszy przez Adama Hofmana na stanowisku szefa bankowej komisji śledczej. "Nareszcie będę miał więcej czasu dla dzieci" - powiedział "Faktowi" były już przewodniczący.

Źródło: dziennik.pl

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania