PR: wydłużyć urlopy macierzyńskie

Prawica Rzeczypospolitej złożyła dziś w Sejmie projekt nowelizacji Kodeksu pracy. Zmiana ma przede wszystkim na celu wydłużenie urlopów macierzyńskich. O złożeniu projektu poinformował lider sejmowego koła PR - Marek Jurek. Zaznaczył on, iż jego partia zgłosiła projekt już w maju, aby dać rządowi czas na wzięcie uwzględnienie propozycji podczas opracowywania koncepcji przyszłorocznego budżetu.

Według projektu po urodzeniu pierwszego dziecka długość urlopu miałaby wzrosnąć z przysługujących obecnie 18 do 26 tygodni, w przypadku drugiego dziecka matka udałaby się na urlop 39-tygodniowy (zamiast zapisanych teraz w kodeksie 20 tygodni na każde kolejne dziecko), zaś po urodzeniu 3 dziecka i następnych przysługiwałyby jej 52 tygodnie.

Głównym autorem projektu zmian jest Marian Piłka.

Źródło: Onet.pl

Odpowiedzi

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.

budowa strony

Duze zastrzezenia do autora. Strona zbudowan na podobienstwo strony Prawica Rp prawicarp.pl
zarowno ukladem graficznym jaki pojedynczymi rozwiazaniami.

Podobnie jak "nagle" wyrosla partia pod nazwa Prawica RZ mimo ze M.J. doskonale wiedzial o istnieniu PRAWICY RP tak jest i z ta strona

Re: budowa strony

Trudno oczekiwać od stron opartych na tym samym cms-ie, aby drastycznie się od siebie różniły. Strona PrawicaRP.info.pl powstała, aby informować o inicjatywie byłego Marszałka i znajduje się pod adresem złożonym z nazwy partii Marka Jurka w formie stosowanej najczęściej przez dziennikarzy (Prawica RP) i członu info sugerującego informacje - nie interesowało mnie i nie interesuje zawartość stron poświęconych innym partiom. Start strony miał miejsce 27 kwietnia, czyli w dniu złożenia w sądzie wniosku o rejestrację Prawicy Rzeczypospolitej.

Stary chwyt reklamowy.

To już wymyśliła LPR. Może jednak coś bardziej oryginalnego.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania